Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Bo w każdym z nas tkwi piękno ...

napisz do nas odwiedź nasz fanpage

+48 690 999 779

Makijaż permanentny - Long Time Liner

Makijaż permanentny Long Time Liner


 

makijaż permanentny gdańsk

 

 

Czy należysz do 60% Polek, które wykonują makijaż codziennie? Zmień to! Dzięki Long Time Liner możesz zapomnieć o żmudnym malowaniu kresek, brwi czy ust! Wyglądaj świeżo niezależnie od pory dnia i nocy!

 

Long Time Liner to niemiecka marka, która od ponad 30 lat jest liderem w kategorii makijażu permanentnego na światowym rynku. Ze względu na unikalna recepturę i efekty zabiegów, rokrocznie marka otrzymuje nagrody i wyróżnienia. Szeroka gama kolorystyczna barwników, pozwala na dostosowanie kolorystyki makijażu permanentnego do potrzeb Pacjenta i jego typu urody.  Wykonany w/w metodą make up podkreśla urodę w sposób naturalny i subtelny. 

 

Oprócz tradycyjnych zabiegów (makijaż oka, brwi, ust) Long Time Liner wykorzystywany jest także do rekonstrukcji otoczki brodawkowej osób po mastektomii piersi. Makijaż permanentny jest w tym przypadku dużo lepszą alternatywą do tatuażu, który jest dużo mniej precyzyjny i rozlewa się w skórze.

 

Na czym polega zabieg?

Polega on na delikatnej aplikacji barwników, które są dobrze tolerowane przez skórę.

 

Barwniki używane podczas zabiegu makijażu permanentnego wprowadzane są w zewnętrzną warstwę skóry, czyli w naskórek. Są one produkowane w sterylnych warunkach w siedzibie firmy w Monachium. Zawartość metali ciężkich i organicznych zanieczyszczeń jest zdecydowanie poniżej wymogów regulacyjnych, dzięki czemu ryzyko powstawania podrażnień oraz niepożądanych reakcji skórnych jest ograniczone.

 

Zarówno barwniki, jak i urządzenie do mikropigmentacji zostały zatwierdzone i uznane za zgodne z dyrektywą o urządzeniach medycznych.

 

Marce Long Time Liner przyznawane są co roku nagrody, co świadczy o doskonałej jakości usług i produktów, m. in. Readers’ Choice Award w kategorii „makijaż permanentny” oraz Beauty Forum Award.

 

Pigmentacja bezpośrednio po zabiegu jest intensywna, natomiast po upływie 7 dni około 40% barwnika ulega wyłuszczeniu.

 

Zalety makijażu permanentnego Long Time Liner:

  • oszczędność czasu
  • precyzja makijażu
  • piękny wygląd w dzień i w nocy
  • bezpieczeństwo
  • naturalny wygląd

 

Zobacz przykładowe zabiegi z naszej kliniki:


makijaż permanentny gdańsk

 

 

makijaż permanentny gdańsk

 

 

makijaż permanentny gdańsk

 

 

Copyright © La Nika | Created by 690.pl