Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Bo w każdym z nas tkwi piękno ...

Laser Icon - laserowe zamykanie naczynek, usuwanie blizn, przebarwień, wygładzanie zmarszczek

Laser Icon - laserowe zamykanie naczynek, usuwanie blizn,  przebarwień, wygładzanie zmarszczek 


 

Icon to najbardziej zaawansowana technicznie platforma laserowa na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Palomar stworzono urządzenie, które osiąga optymalne wyniki leczenia przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Jako jedyna na świecie jest wyposażona w urządzenie do oznaczenia poziomu melaniny w skórze pacjenta - a co za tym idzie, optymalny dobór bezpiecznych parametrów leczniczych. Jest również jedynym laserem, który otrzymał certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność w leczeniu blizn i rozstępów.

 

Laser Icon (głowica 1540) a wygładzanie zmarszczek


 

Laser frakcyjny Lux 1540 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby pozbyć się drobnych zmarszczek w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten powszechnie nazywany jest resurfacing’iem. Oprócz efektu wygładzenia zmarszczek, poprawia się gęstość i jędrność skóry. Jest ona widocznie bardziej napięta i odmłodzona.

 


 

laserowe zamykanie naczynek gdańsk

W jaki sposób laser Icon wygładza zmarszczki?

Wygładzanie zmarszczek laserem frakcyjnym Lux 1540 wykorzystuje mikrowiązki światła (od 100-320 mikrowiązek w każdym impulsie), które w sposób kontrolowany uszkadzają wybrany obszar zabiegowy. Energia mikrowiązek wnika do skóry na głębokość większą niż 1,5mm.  Ta procedura stymuluję proces powstawania nowej, zdrowej tkanki. Zabieg wygładzania zmarszczek nie wymaga żadnego znieczulenia.

 

Głowica 1540 oprócz wygładzania zmarszczek umożliwia:

  • usuwanie blizn potrądzikowych, pourazowych, poparzeniowych, pooperacyjnych (pierwszy zabieg już w dniu zdjęcia szwów)
  • obkurczenie powłok brzusznych po ciąży (szczególnie zalecane w połączeniu z zabiegiem Zaffiro)
  • likwidację rozstępów
  • usunięcie melasy

 


Laser Icon (głowica MaxG) - laserowe zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również mogą przyczyniać się do problemów zdrowotnych. Konsekwencją nieleczonych naczynek może być np., trądzik różowaty. Dlatego zalecane jest szybkie rozpoczęcie kuracji zamykania naczynek.

 

Laserowe zamykanie naczynek przy pomocy lasera ICON i głowicy MaxG polega na skierowaniu wiązki światła wewnątrz naczyń krwionośnych bez ingerencji w strukturę naskórka. W wyniku procesu koagulacji, dochodzi do zamknięcia naczynka, a po 2-3 tygodniach ulega wchłonięciu i w ogóle przestaje być widoczne.

 

Zamykanie naczynek przy pomocy lasera ICON to szybki, precyzyjny i niezwykle efektywny zabieg.

 

usuwanie przebarwień

usuwanie przebarwień

 

laserowe zamykanie naczynek

laserowe zamykanie naczynek

 

laserowe zamykanie naczynek

 

Zaawansowana technologia platformy ICON to zdecydowany lider na rynku światowym. W zależności od indywidualnych parametrów pracy lasera, ustalanych dla każdego Pacjenta oddzielnie, jesteśmy w stanie zamykać naczynka zarówno te małe na twarzy, jak również i te duże, pojawiające się np. na nogach. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg zamykania naczynek, aby uzyskać pożądane rezultaty.

 

Głowica MaxG umożliwia również:


- usuwanie przebarwień posłonecznych, plam soczewicowatych
- usunięcie piegów
- usunięcie rozszerzonych naczynek w obrębie twarzy
- usunięcie rumienia

- usuwanie blizn
- leczenie trądziku różowatego
- usunięcie znamion naczyniowych np. rubinowe, port wine

 

Usuwanie blizn i przebarwień nawet po jednym zabiegu przynosi widoczne efekty. Ilość zabiegów ustalana jest indywidulanie po przeprowadzonych konsultacjach.


Głowica MaxR umożliwia trwałe oraz bezpieczne dla każdego fototypu skóry, usunięcie niechcianego owłosienia.

Copyright © La Nika | Created by 690.pl