Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Bo w każdym z nas tkwi piękno ...

napisz do nas odwiedź nasz fanpage

+48 690 999 779

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna – wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym


Desirial to pierwsza na świecie linia produktów oparta na kwasie hialuronowym i mannitolu zaprojektowana do wypełniania i rewitalizacji narządów intymnych. Desirial nie tylko służy zdrowiu kobiety, ale również poprzez swoje działanie pozwala odzyskać satysfakcję seksualną i swobodny komfort życia. Preparat należy do linii resorbowalnych implantów - wypełniaczy, stworzony przez wybitnych ginekologów i biotechnologów.


 


Dla kogo przeznaczony jest Desirial?

Preparat przeznaczony jest dla osób, które cierpią na dolegliwość suchości sromu i pochwy, zarówno dla kobiet w okresie rozrodczym, jak i okołomenopauzalnym. Innym defektem, który można skorygować zabiegiem z użyciem Desirialu jest zwiększenie, wyregulowanie objętości i nadanie symetrii warg sromowych.

 

Koło 50 roku życia wiele kobiet cierpi na lipoatrofię, czyli zanik podściółki tłuszczowej w wargach sromowych większych – stają się one na tyle małe, że srom zostaje całkowicie odsłonięty, co powoduje swędzenie oraz dyskomfort w codziennych sytuacjach np. przy uprawianiu sportu. Desirial przywraca dawny stan narządów intymnych.

 


Na czym polega leczenie Desirialem?

Preparat zostaje wstrzyknięty w skórę właściwą wargi sromowej. Dzięki unikalnej recepturze następuje rewitalizacja, nawilżenie i poprawa jędrności narządów intymnych. Inny preparat z tej samej linii służy do wypełniania i modelowania warg sromowych.

 

 

 

Dokumentacja


Przed zabiegiem

Po zabiegu

Copyright © La Nika | Created by 690.pl